natuurlijk avontuurlijk
 

Ons team schooljaar 2022-2023

 
Directeur  MT lid    

Ans Hermans - Lenders
a.hermans@meerderweert.nl
ma - di - do

 

Kristel Rietjens - van Berlo
k.rietjens@meerderweert.nl
di - woe - do

 
   
Groep 1-2a      

Debby Vos - Hermans
d.vos@meerderweert.nl
ma - di - vrij

 

Esther Vrenken
e.vrenken@meerderweert.nl
woe - do

 
   
Groep 1-2b      

Nicki Geurts
n.geurts@meerderweert.nl
di - woe - do - vrij

 

Esther Vrenken
e.vrenken@meerderweert.nl
ma

 
   
Groep 1-2c      

Mieke Renders - Van Der Asdonk
m.renders@meerderweert.nl    
ma - do - vrij

 

Lenie Smeets
l.smeets@meerderweert.nl
di - woe - do

 
   
Groep 3a      

Tiny Jonkers - Stienen
t.jonkers@meerderweert.nl
ma - di - do

 

Marleen Joosten
m.joosten@meerderweert.nl
woe - vrij

 
   
Groep 3b      

Chantal van Goor - Gijsen
c.vangoor@meerderweert.nl
ma - di - woe - vrij

 

Marleen Joosten
m.joosten@meerderweert.nl
do

 
   
Groep 4      

Maartje de Wit - van Hoef
m.dewit@meerderweert.nl
ma - di - woe

 

Joyce Bremmers - Leenders
j.bremmers@meerderweert.nl
do - vrij

 
   
Groep 5a      

Esther Koninkx
e.koninkx@meerderweert.nl
ma - di - vrij

 

Tonny Kessels - de Vries
t.kessels@meerderweert.nl
woe - do

 
   
Groep 5b      

Danique Creemers
d.creemers@meerderweert.nl
ma - di - woe - do - vrij

 
     
Groep 6a      

Wendy Smolenaers - Gielen
w.smolenaers@meerderweert.nl
ma - di - vrij

 

Nelly Jacobs - Kusters
n.jacobs@meerderweert.nl
woe - do

 
   
Groep 6b/7a      

Mayke Sevens - Bongers
m.sevens@meerderweert.nl
ma - di - woe

 

Ellen Camp - Kurvers
e.kurvers@meerderweert.nl
do - vrij

 

Marlon Timmermans (zij-instromer)
marlon.timmermans@meerderweert.nl
ma - woe - do

 
 
Groep 7b      

Marisa Smeets
m.smeets@meerderweert.nl
ma - di - woe - do - vrij

 
     
Groep 8      

Melanie Bisschops
m.bisschops@meerderweert.nl
ma - di - woe - do - vrij

 

Hans Goijens
h.goijens@meerderweert.nl
ma ochtend - vrij ochtend
   
Intern begeleiders      

Carolien Knapen - Loijen
c.knapen@meerderweert.nl
woe - do

 

Kristel Rietjens - van Berlo
k.rietjens@meerderweert.nl

di - woe - do
 
   
Onderwijsassistent - middenbouw Onderwijsassistent - onderbouw    

Judith Martens
j.martens@meerderweert.nl
ma - di - do

 

Femke de Wit
f.dewit@meerderweert.nl


 


 
 

RT

 
   

Carolien Knapen-Loijen
c.knapen@meerderweert.nl
di

 

 


 
 
Conciërge Administratief medewerkster    

Frans Maas
f.maas@meerderweert.nl
di - woe

 

Wilma Willekens - Verheijden
w.willekens@meerderweert.nl
ma - di - woe (ochtenden)