natuurlijk avontuurlijk
     

Ons team schooljaar 2021-2022

 
 Directeur MT-lid

Ans Hermans - Lenders
a.hermans@meerderweert.nl
ma - di - do
 

Kristel Rietjens - van Berlo
k.rietjens@meerderweert.nl
woe - di - do
 
   
Groep 1-2a

Debby Vos - Hermans
d.vos@meerderweert.nl
ma - di - woe
 

Lenie Smeets
l.smeets@meerderweert.nl
do - vrij
 
   
Groep 1-2b      

Nicki Geurts
n.geurts@meerderweert.nl
ma - di - do - vrij

 

Yolande de Lucht - Veenis
y.delucht@meerderweert.nl
woe

 
   
Groep 1-2c      

Mieke Renders - Van Der Asdonk
m.renders@meerderweert.nl    
ma - do - vrij
 

Lenie Smeets
l.smeets@meerderweert.nl
di - woe

 
   
Groep 3      

Tiny Jonkers - Stienen
t.jonkers@meerderweert.nl
ma - di - woe
 

Marleen Joosten
m.joosten@meerderweert.nl
do - vrij
 
   
Groep 4a      

Tonny Kessels - de Vries
t.kessels@meerderweert.nl
ma - di - vrij
 

Joyce Bremmers - Leenders
j.bremmers@meerderweert.nl
woe - do - vrij
 
   
Groep 4b      

Maartje de Wit - van Hoef
m.dewit@meerderweert.nl
ma - di - woe
 








Esther Koninkx
e.koninkx@meerderweert.nl
do - vrij

 
   
Groep 5a      

Marisa Smeets
m.smeets@meerderweert.nl
ma - di - woe - do - vrij
 
     
Groep 5b      

Danique Creemers
d.creemers@meerderweert.nl
ma - di - woe - do - vrij
 


 
   
Groep 6a      

Mayke Sevens - Bongers
m.sevens@meerderweert.nl
ma - di - woe
 

Nelly Jacobs - Kusters
n.jacobs@meerderweert.nl
do - vrij

 
Groep 6b  

Wendy Smolenaers - Gielen
w.smolenaers@meerderweert.
nl
ma - do - vrij
 

Loes Frijters-Bongers
(zij-instromer)
l.frijters@meerderweert.nl
di - woe


 
 
Groep 7      

Chantal van Goor - Gijsen
c.vangoor@meerderweert.nl
ma - di - do
 

Ellen Camp - Kurvers
e.kurvers@meerderweert.nl
do - vrij
 

Lotte Lammers
(LIO - stagiaire)
l.lammers@meerderweert.nl
ma - di
 
Groep 8    

Hans Goijens
h.goijens@meerderweert.nl
ma - do - vrij

 

Melanie Bisschops
m.bisschops@meerderweert.nl
ma-di-woe-do-vrij

 

Laura Heijnen (LIO stagiaire)
l.heijnen@meerderweert.nl
ma-di

 
Intern begeleiders    

Marleen Joosten
m.joosten@meerderweert.nl
woe
 

Carolien Knapen - Loijen
c.knapen@meerderweert.nl
woe - do
 

Kristel Rietjens - van Berlo
k.rietjens@meerderweert.nl
woe - di - do
 
RT  

Carolien Knapen - Loijen
c.knapen@meerderweert.nl
di
 

 
Congiërge Onderwijsassistent Administratief mederwerkster

Frans Maas
f.maas@meerderweert.nl
di - woe
 

Judith Martens
j.martens@meerderweert.nl
ma - di - do
 

Wilma Willekens - Verhijden
w.willekens@meerderweert.nl
ma - di - woe (ochtenden)
 


 


















































































































































































































 


Ons team schooljaar 2022-2023

Directeur  MT lid    

Ans Hermans - Lenders
a.hermans@meerderweert.nl
ma - di - do

 

Kristel Rietjens - van Berlo
k.rietjens@meerderweert.nl
di - woe - do

 
   
Groep 1-2a      

Debby Vos - Hermans
d.vos@meerderweert.nl
ma - di - vrij

 
Esther Vrenken
woe - do
   
Groep 1-2b      

Nicki Geurts
n.geurts@meerderweert.nl
di - woe - do - vrij

 
Esther Vrenken
ma
   
Groep 1-2c      

Mieke Renders - Van Der Asdonk
m.renders@meerderweert.nl    
ma - do - vrij

 

Lenie Smeets
l.smeets@meerderweert.nl
di - woe - do

 
   
Groep 3a      

Tiny Jonkers - Stienen
t.jonkers@meerderweert.nl
ma - di - do

 

Marleen Joosten
m.joosten@meerderweert.nl
woe - vrij

 
   
Groep 3b      

Chantal van Goor - Gijsen
c.vangoor@meerderweert.nl
ma - di - woe - vrij

 

Marleen Joosten
m.joosten@meerderweert.nl
do

 
   
Groep 4      

Maartje de Wit - van Hoef
m.dewit@meerderweert.nl
ma - di - woe

 

Joyce Bremmers - Leenders
j.bremmers@meerderweert.nl
do - vrij

 
   
Groep 5a      

Esther Koninkx
e.koninkx@meerderweert.nl
ma - di - vrij

 

Tonny Kessels - de Vries
t.kessels@meerderweert.nl
woe - do

 
   
Groep 5b      

Danique Creemers
d.creemers@meerderweert.nl
ma - di - woe - do - vrij

 
     
Groep 6a      

Wendy Smolenaers - Gielen
w.smolenaers@meerderweert.nl
ma - di - vrij

 

Nelly Jacobs - Kusters
n.jacobs@meerderweert.nl
woe - do

 
   
Groep 6b/7a      

Mayke Sevens - Bongers
m.sevens@meerderweert.nl
ma - di - woe

 

Ellen Camp - Kurvers
e.kurvers@meerderweert.nl
do - vrij

 
Marlon (zij-instromer)
ma - woe - doe
 
Groep 7b      

Marisa Smeets
m.smeets@meerderweert.nl
ma - di - woe - do - vrij

 
     
Groep 8      

Melanie Bisschops
m.bisschops@meerderweert.nl
ma-di-woe-do-vrij

 
     
Intern begeleiders      

Carolien Knapen - Loijen
c.knapen@meerderweert.nl
woe - do

 

Kristel Rietjens - van Berlo
k.rietjens@meerderweert.nl
woe - di - do

 
   
Onderwijsassistent - middenbouw    Onderwijsassistent - onderbouw     Ondersteuning groep 7 & 8  

Judith Martens
j.martens@meerderweert.nl
ma - di - do

 

Femke de Wit
f.dewit@meerderweert.nl


 

Hans Goijens
h.goijens@meerderweert.nl
ma - di (ochtenden)

 
 

RT

RT groepen 6, 6/7, 7
Ondersteuning Meer & Hoogbegaafdheid
& leren, leren, groep 8
 

Carolien Knapen - Loijen
c.knapen@meerderweert.nl
di

 

Nelly Jacobs - Kusters
n.jacobs@meerderweert.nl
ma 

 

Joyce Bremmers - Leenders
j.bremmers@meerderweert.nl
di

 
 
Congiërge Administratief mederwerkster    

Frans Maas
f.maas@meerderweert.nl
di - woe

 

Wilma Willekens - Verhijden
w.willekens@meerderweert.nl
ma - di - woe (ochtenden)